243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "La vigilia di Natale"

298. Biondi, Ernesto (Lazio, 1854 - Lugano, 1917)

"La vigilia di Natale"

bronz, fa talapzaton

m: 40 cm

j.b.l.: E. Biondi; ho.: Fond. Nelli Roma