243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pipázó paraszt

189. Feszty Árpád (Ógyalla, 1856 - Lovrana, 1914)

Pipázó paraszt

olaj, karton

34*25,5 cm

j.j.l.: Feszty Á.