243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Menyecske, 1930

262. Benedek Péter (Uszód, 1889 - Budapest, 1984)

Menyecske, 1930

olaj, vászon

44*33,5 cm

j.b.l.: Benedek Péter 1930