243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Midasz király lakomája

71. Francken, Frans ifj. (Antwerpen, 1581 - Antwerpen, 1642) után, 17. sz. eleje

Midasz király lakomája

olaj, fa

50*89 cm