243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiú arcképe, 1860-as évek

181. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Fiú arcképe, 1860-as évek

olaj, vászon

30*22,5 cm

j.b.l.: Munkácsy