243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Magyar Tudományos Akadémia látképe

6. Zajicek, Karl Wenzel (Bécs, 1860 - Bécs, 1923)

A Magyar Tudományos Akadémia látképe

akvarell, papír

182*240 mm

j.j.l.: K. Zajicek