243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kispadon

190. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Kispadon

olaj, vászon

88*63,5 cm

j.b.l.: Vastagh Gy.