243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdőrészlet, 1925

249. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Erdőrészlet, 1925

olaj, rétegelt lemez

81*70 cm

j.b.l.: Vass E. 925