243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Úrfi kijátok", 1883

191. Roskovics Ignác (Szalók, 1854 - Budapest, 1915)

"Úrfi kijátok", 1883

olaj, karton

49*32 cm

ho.: "Urfi Kijátok Roskovics Róma, 1883"

kis sérüléssel