243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pünkösdirózsák enteriőrben, 1938

147. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Pünkösdirózsák enteriőrben, 1938

olaj, vászon

78*58 cm

j.j.l.: Dolányi B. Ida 1938

sérült