243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Templomba menet

216. Csabai - Wágner József (Mezőberény, 1888 - Mezőtúr, 1967)

Templomba menet

pasztell, papír

28*38,5 cm

j.j.l.: Csabai Wagner