243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Folyóparti táj naplementében

169. Dunand, Aug. jelzéssel, 1900 körül

Folyóparti táj naplementében

olaj, vászon

59*45 cm

j.b.l.: Aug. Dunand