243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lányok a réten, 1907

237. Herrer Cézár (Luanco, 1868 - Budapest, 1919)

Lányok a réten, 1907

olaj, vászon

43,5*57 cm

j.j.l.: Herrer C. 1907

kis sérüléssel