243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli naplemente

220. Kasznár Ring Jenő (Marcali, 1875 - ?)

Téli naplemente

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: Kasznár R. J.