243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ecce homo

23. Francken, Frans ifj. (Antwerpen, 1581 - Antwerpen, 1642) után, 17. sz.

Ecce homo

olaj, rézlemez

38*28 cm