243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szamáron lovagoló Bacchus

296. Olasz szobrász, 19. sz. második fele

Szamáron lovagoló Bacchus

bronz, márvány talapzaton

m: 23 cm, talapzat m: 3,5 cm