243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szerelmespár

199. Éder Gyula (Kassa, 1875 - Budapest, 1945)

Szerelmespár

olaj, karton

35,5*24 cm

j.j.l.: Éder Gy. Ambach