243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lorenzo Medici síremlékének alakja

295. Michelangelo után, 19. sz. második fele

Lorenzo Medici síremlékének alakja

bronz, fa talapzaton

m: 26 cm, tapalzat m: 11 cm