243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Allegorikus jelenet

185. Kovács Mihály (Abádszalók, 1818 - Budapest, 1892)

Allegorikus jelenet

olaj, vászon

36*52 cm

j.j.l.: Kovács M.