243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A bölcs Náthán

302. Jahn, Adolf (Stettin, 1858 - Halle, 1941)

A bölcs Náthán

faragott márvány

m: 40 cm

j.b.l.: Jahn; talapzaton hátul: H. Gladenbeck und sohn berlini készítői pecsét

restaurált