302. Jahn, Adolf (Stettin, 1858 - Halle, 1941)
A bölcs Náthán
faragott márvány
m: 40 cm
j.b.l.: Jahn; talapzaton hátul: H. Gladenbeck und sohn berlini készítői pecsét
restaurált