243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Egyiptomi írnok

301. Picault, Emile Louis (1833 - 1915)

Egyiptomi írnok

tűzaranyozott bronz

m: 52,5 cm

j. a talpon: Picault