243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Gyümölcscsendélet, 1941

270. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Gyümölcscsendélet, 1941

olaj, vászon

45,5*55 cm

j.b.l.: Basch 41