243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "A kis türelmetlen"

311. Róna József (Lovasberény, 1861- Budapest, 1939)

"A kis türelmetlen"

bronz, márvány talapzaton

m: 27,5 cm

j.b.l.: Róna József