243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Rőzseszedő

214. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Rőzseszedő

olaj, vászon

45*33 cm

j.b.l.: Neogrády A.