243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A kis libatolvaj

192. Kozics Ferenc (Pozsony, 1864 - München, 1900)

A kis libatolvaj

olaj, fa

26*21,5 cm

j.j.l.: Kozics F. München