243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tengerparti részlet halásszal, 1909

174. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Tengerparti részlet halásszal, 1909

olaj, vászon

77*100 cm

j.b.l.: A. Kaufmann 1909 Kahvyk (?)