243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Dionysos és Eros Hephaistos műhelyében, 1680 körül VÉDETT - NO EXPORT

74. Cignani, Carlo (Bologna, 1628 - 1719, Forli) -nak tulajdonított

Dionysos és Eros Hephaistos műhelyében, 1680 körül VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

134*190 cm