243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szobabelső, 1854 VÉDETT - NO EXPORT

194. Újházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Szobabelső, 1854 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

38*55 cm

j.b.l.: Újházy F. 1854; ho.: Újházy Ferenc kiállítási címke töredék

egykorú keretben