243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Arab táncosnő

239. Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928)

Arab táncosnő

olaj, karton

80,5*69 cm

j.n. ho.: Tornai Gyula hagyatéki pecsét