243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szent Kozma, Szent Damján, Szent Panteleimon, Szent Mihály arkangyal és egy férfi szent

58. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent Kozma, Szent Damján, Szent Panteleimon, Szent Mihály arkangyal és egy férfi szent

olaj, fa

22*17,5 cm