122. Burgartzky, Josef (1875 - 1900 között Ausztriában működött)
Csónakázók a Feichtenauer tavon
olaj, vászon
68,5*106 cm
j.k.l.: Js. Burgaritzky; ho. címkén egykorú felirat: Feichtenauer See Falkenmauer
egykorú díszkeretben, sérült