243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csónakázók a Feichtenauer tavon

122. Burgartzky, Josef (1875 - 1900 között Ausztriában működött)

Csónakázók a Feichtenauer tavon

olaj, vászon

68,5*106 cm

j.k.l.: Js. Burgaritzky; ho. címkén egykorú felirat: Feichtenauer See Falkenmauer

egykorú díszkeretben, sérült