243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Patakpart híddal

204. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Patakpart híddal

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: E. Illés A.