243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Holland kikötő

246. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Holland kikötő

olaj, vászon

74,5*100,5 cm

j.j.l.: J. Wagner