243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Gombák"

289. Zombori - Moldován Béla (Munkács, 1885 - Balatonfüred, 1967)

"Gombák"

olaj, farost

39*50 cm

j.b.l.: Zombory Moldován Béla; ho. autográf felirat