243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Borbély Rezső honvéd alezredes 2-i honvéd pótzászlóalj parancsnoka

144. Stein János

Borbély Rezső honvéd alezredes 2-i honvéd pótzászlóalj parancsnoka

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Stein J. G.