243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Catania", 1890

160. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

"Catania", 1890

olaj, vászon

50*82 cm

j.j.l.: C. Kaufmann 1890