243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Hilandári Tisztaságos Istenszülő ikonjának pontos mása

40. Orosz ikonfestő, 1800 körül

A Hilandári Tisztaságos Istenszülő ikonjának pontos mása

olaj, fa

22,5*17 cm

alján cirill betűs felirattal

sérült