243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Templombelső alakokkal

81. Pian, Antonio de (Velence, 1784 - Bécs, 1851)

Templombelső alakokkal

olaj, fa

77*60 cm

j.b.l.: Anton de Pian pinx