243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hildegard Lujza bajor hercegnő portréja, 1854

101. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hildegard Lujza bajor hercegnő portréja, 1854

litográfia, papír

445*285 mm

j.j.l.: Barabás 854 (nyomaton)