101. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Hildegard Lujza bajor hercegnő portréja, 1854
litográfia, papír
445*285 mm
j.j.l.: Barabás 854 (nyomaton)