243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú hölgy gyöngysorral, 1819

91. Donát János Dániel (Klosterneuzell, 1744 - Pest, 1830)

Ifjú hölgy gyöngysorral, 1819

olaj, vászon

59*46 cm

j.b.k.: Donát pinx. 1819