140. Jonghe, Gustave Léonard de (Kortrijk,1828 - Antwerpen,1893)
Részvétlátogatás, 1867
olaj, fa
55,5*45,5 cm
j.j.l.: Gustave de Jonghe 1867, proveniencia: Horváth Nándor gyűjteményéből, Budapest
ho.: kiállítási cédulák