243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Részvétlátogatás, 1867

140. Jonghe, Gustave Léonard de (Kortrijk,1828 - Antwerpen,1893)

Részvétlátogatás, 1867

olaj, fa

55,5*45,5 cm

j.j.l.: Gustave de Jonghe 1867, proveniencia: Horváth Nándor gyűjteményéből, Budapest

ho.: kiállítási cédulák