243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szent Juliánusz, a gyermekekért imádkozó

49. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Szent Juliánusz, a gyermekekért imádkozó

olaj, fa

13,5*11 cm; doboz: 24*22 cm