243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

106. Weichselbaum, Michael (Bécs, 1780 - Lemberg, 1842)

Férfi portré

tempera, csont

d: 70 mm

j.j.l.: Weichselbaum