243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány a gémeskútnál

259. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Lány a gémeskútnál

olaj, vászon kartonra ragasztva

35,5*25,5 cm

j.j.l.: Vastagh Gy.

sérült