243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet metszettel

268. Khrischke, Franz (1885 - Bécs, 1960)

Asztali csendélet metszettel

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.l.: Franz Khrischke