243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Igáslovak", 1920

287. Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 - Budapest, 1951)

"Igáslovak", 1920

tus, papír

300*475 mm

j.b.l.: Haranghy Jenő 1920