109. Orlai Petrich Soma (Mezőberény, 1822 - Budapest, 1880)
Férfi portré (Irinyi József portréja?), 1857 VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
110*82 cm
j.b.l.: Orlai P. S. 857
sérült