243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré (Irinyi József portréja?), 1857 VÉDETT - NO EXPORT

109. Orlai Petrich Soma (Mezőberény, 1822 - Budapest, 1880)

Férfi portré (Irinyi József portréja?), 1857 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

110*82 cm

j.b.l.: Orlai P. S. 857

sérült