243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fürdő után (Pompeji fürdőben), 1880 körül

112. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Fürdő után (Pompeji fürdőben), 1880 körül

olaj, vászon

190*122,5 cm

j.j.l.: Molnár J.