243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Velencei látkép a dózsepalotával

164. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

Velencei látkép a dózsepalotával

olaj, vászon

75*108 cm

j.j.l.: L. Bertini