243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nő lanttal, 1803 VÉDETT - NO EXPORT

89. Franck, Philipp Christian Konrad (Szczecin, 1780 - Párizs, 1848)

Nő lanttal, 1803 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

74*54,5 cm

j.b.l.: Philipp Franck pinxit 1803